10 sposobów na usunięcie nadmiaru wewnętrznego tłuszczu z uda

Szukasz sposobów na usunięcie nadmiaru wewnętrznego tłuszczu z uda? Upewnij się, że nie jesteś sam w tym zadaniu.

Tłuszcz nóg może być uparty. Niestety jest to rosnący problem z wiekiem. Dzieje się tak, ponieważ gdy osiągniesz pewien wiek i przybierasz na wadze, w biodrach i udach rozwijają się nowe komórki tłuszczowe. Nawet zwiększenie kilku kilogramów może dodać nowe komórki tłuszczowe do nóg. Wiele osób zastanawia się, jak stracić tłuszcz biodrowy.

Po osiągnięciu dorosłości masz tendencję do przybierania na wadze w nogach, biodrach i udach za każdym razem, gdy przybierasz na wadze. Wynika to częściowo z ich genetyki, ale jest to fakt dorosłości. Niestety, nie możesz zmniejszyć skaz tylko w jednym obszarze ciała, takim jak nogi, więc musisz zmniejszyć całkowity tłuszcz dzięki zdrowej diecie i ćwiczeniom. Z czasem twoje ciało spali tłuszcz w całym ciele, w tym w biodrach.

1-ZMNIEJSZ TYLKO 500 KALORII
Usunięcie zaledwie 500 kalorii z dziennego spożycia kalorii pomaga spalić tłuszcz, nawet na udach. Najpierw Oblicz, ile kalorii jesz, aby utrzymać aktualną wagę. Następnie odejmij 500 kalorii od tej liczby, a otrzymasz liczbę kalorii, które musisz zjeść, aby stracić tłuszcz.

Postępując zgodnie z tym planem, możesz stracić 500gr tygodniowo bez ćwiczeń. Jeśli ćwiczysz, stracisz od 1 do 1,5 kg na tydzień. Jest to łatwy sposób na walkę z utratą tkanki tłuszczowej. Kiedy zrzucisz 500 kalorii, prawdopodobnie poczujesz głód.

Spożywanie małych porcji kilka razy dziennie, zwykle cztery do sześciu razy dziennie, pomoże zaspokoić głód. Upewnij się, że jesz pokarmy bogate w składniki odżywcze i włókniste, jedząc małe posiłki. Oto lista zdrowych produktów do wypróbowania.

Pomaga usuwać toksyny z organizmu: picie dużej ilości wody pomaga nerkom eliminować toksyny. Pomaga także usunąć odchody z ciała. W przeciwnym razie masz zaparcia. Woda spłukuje Twój system, utrzymując gładszą skórę, poczujesz się mniej opuchnięty i będziesz miał więcej energii.

Zwiększenie metabolizmu: picie większej ilości wody zwiększa metabolizm nawet o 30%. Pomaga to w trawieniu, wchłanianiu składników odżywczych i zdolności organizmu do spalania tłuszczu.

3-ZMNIEJSZ SWOJE WĘGLOWODANY
Spożywanie mniejszej ilości węglowodanów pomoże Ci schudnąć na udach. Kiedy jesz węglowodany, twoje ciało przekształca je w glukozę, która jest przechowywana w mięśniach, wątrobie i innych komórkach, aby twoje ciało mogło je później wykorzystać lub przekształcić w tłuszcz.

Zmniejszenie węglowodanów obniża poziom insuliny, powodując spalanie zmagazynowanego tłuszczu. Jest to zdrowy sposób na uzyskanie energii przez organizm, ponieważ zużywa mniej węglowodanów. Spowoduje to utratę tłuszczu. Jedno zastrzeżenie: kiedy usuwasz zbyt dużo węglowodanów na raz, możesz odczuwać zmęczenie, zawroty głowy, zaparcia i nudności. Najlepiej jest określić, jak jeść mniej węglowodanów bez powodowania zbyt wielu skutków ubocznych.

Jednak badania wykazały, że diety niskowęglowodanowe nie pomagają schudnąć lepiej niż inne pokarmy, jeśli jesz wystarczająco niską liczbę kalorii.

4-JEDZ WIĘCEJ BIAŁKA I BŁONNIKA
Większe ilości białka i błonnika mogą pomóc w utracie tłuszczu w nogach. Poczujesz się bardziej usatysfakcjonowany, więc nie zjesz tak dużo. Białko przyspiesza metabolizm, dzięki czemu spalasz więcej tłuszczu. Włókno pomaga skuteczniej usuwać odpady podczas metabolizowania żywności.

5-ĆWICZENIA AEROBOWE
Ćwiczenia aerobowe przyspieszają metabolizm. Przyspiesza tętno i pomaga organizmowi spalać tłuszcz. Schudniesz szybciej, gdy włączysz aerobik do swojego treningu. Nie musisz zapisywać się na siłownię (chyba że chcesz).

Szukasz sposobów na usunięcie nadmiaru wewnętrznego tłuszczu z uda? Upewnij się, że nie jesteś sam w tym zadaniu. Tłuszcz nóg może być uparty. Niestety jest to rosnący problem z wiekiem. Dzieje się tak, ponieważ gdy osiągniesz pewien wiek i przybierasz na wadze, w biodrach i udach rozwijają się nowe komórki tłuszczowe. Nawet zwiększenie kilku kilogramów…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *